30 Eylül - 2 Ekim 2019 │ Abu Dhabi National Exhibition CentreAbu Dhabi, yeni işbirliklerinin yapıldığı ve sektörün yönlendirildiği kültür ve sanat merkezi haline geldi. Abu Dhabi kültür sahası, önemli müzeleri ve sanatsal etkinlikleri dünyaya getiren tüm aktörleri içeriyor ve bölgede önemli yatırımlarla kurulan kültür ve sanat kurumları, sektörel endüstriyi canlandırmak için kilit rol oynuyor. Öte yandan, Abu Dhabi ve Arap bölgesi, müzecilik sektörü için el değmemiş kalmaktadır. Bu nedenle Abu Dhabi, müzecilik ve sergi sektörleri için umut verici bir varış noktası olarak tanımlanmaktadır.

Yukarıda bahsedilen tüm nedenlerle Abu Dhabi, müzecilik ve sergi sektöründe yeni teknolojileri, uygulamaları ve gelişmeleri tanıtmak için uluslararası bir merkez konumundadır.

Kültür mirası konusunda hizmet veren kamu kurumları, kuruluşlar ve özel sektör firmalarından yetkililerle buluşmak için, sektöre yön veren sistemleri, yöntemleri ve teknolojileri takip etmek, yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmak için, akademisyenler ve profesyoneller ile fikir alışverişlerine dahil olmak ve konferanslar aracılığıyla dünyada gündem olan konulardan haberdar olmak için, yeni projelerinizi ve ürünlerinizi sektöre tanıtmak ve ticari işbirlikleri sağlamak için Heritage Middle East 2019’de siz de yerinizi alın!