18-20 Mart 2020 │ İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu

FUAR MERKEZİ: Otele bitişik olan salon, Hilton Istanbul'a bir yürüme yoluyla bağlı bulunmaktadır. Salon 2 katlı olup, 3000 kişiden fazla ziyaretçi kapasitesi ve 1480 metrekarelik yüzölçümü ile büyük konferanslar, sergiler, fuarlar, ödül törenleri, moda showları, gala yemekleri ve ürün lansmanları gibi alanlarda hizmet vermektedir. 1475 metrekareden fazla yüzey alanı olan en alt kat gerekli olduğunda üç bölüme ayrılabilir. 1344 metrekarelik yüzey alanı bulunan üst katta sütun bulunmamaktadır ve ek olarak bir galeri alanı yer almaktadır. Havalandırma, arka plan müziği, hoparlör düzeni, mikrofon, amplifikasyon, sahne ekipmanları, banket/konferans mobilyaları, halı kaplama, her iki kata da kolay ulaşım, 5000 kilodan fazla kapasiteli kargo asansörü, spot ışıkları, televizyon yayını olanakları, slayt ve film projektörleri, projeksiyon odaları, LCD projektörleri, döşeme kanalı grid sistemleri, telefon, simultane tercüme kabini ve projeksiyon odaları sağlanan diğer teknik malzeme ve kolaylıklardır.

heritage ulasim

Toplu taşıma araçları Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi bir çok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlamaktadır. Harbiye otobüs durağı, Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center‘a yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center’a metro ile de kolayca ulaşılabilir. F1 Taksim – Kabataş metro hattı kullanılarak Osmanbey durağında inilebilir. Osmanbey metro durağı 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Metrobüs, özellikle Anadolu Yakası’ndan Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center’a gelmek isteyenler için çok avantajlı bir ulaşım alternatifidir. Metrobüsle Mecidiyeköy durağına ulaşmak için şu hatlar kullanılabilir: 34Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu 34A Zincirlikuyu-Avcılar

Havalimanlarından Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center’a taksi ile gelmek isteyenler için süre ve ücretler aşağıda yer almaktadır: İstanbul Havalimanı (Avrupa Yakası) 75-90 dakika / 120 TL Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 60 dakika / 100 TL *Belirtilen fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Dolmuş kısa mesafeli güzergahlar için uygun fiyatlı ve rahat bir ulaşım aracıdır. Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından kalkan dolmuşlar, Harbiye Caddesi’ne kadar yolcu taşımaktadır. Harbiye dolmuş durağı, Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center’a 5 dakika yürüme mesafesindedir.

İstanbul Havalimanı’ndan Havaist, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Havabus ile Taksim’e ulaşım sağlanmaktadır. (10-20 TL fiyat aralığında.)