18-20 Mart 2020 │ İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu

Biz TG EXPO Uluslararası Fuarcılık A.Ş. ve destekçilerimiz; TC KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI, VAKIFLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DESTEKLERİYLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ETKİNLİĞİN SPONSORLARININ DA, ORGANİZASYONUMUZA DEĞER KATACAK KURUMLAR OLMASINI TERCİH EDERİZ.

18-20 Mart 2020 tarihlerinde / İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonun’da düzenlenecek Heritage İstanbul Restorasyon Arkeoloji Müzecilik Teknolojileri Fuar ve Konferansları’nı çeşitli ülkelerden, gelişen teknolojileri takip eden, kültür ve sanat konularında uzman, sektör ve kamu kurumlarının temsilcilerinden oluşan yaklaşık 8000 kişi ziyaret edecek.

Sektörün uzman isimlerinin yer aldığı konferans programı ve kendi alanlarındaki başarılarıyla tüm basının ilgisi çekecek konuşmacılarıyla ön plana çıkan bir organizasyon gerçekleşecek.

Organizasyon öncesinde yapılacak şehrin en işlek noktalarında billboard, afiş vb. tanıtım çalışmaları ile fuar ve konferanslara karşı farkındalık artırılacak.

2020 Ocak ayı itibarı ile başlayacak ve birçok mecra üzerinden yürütülecek PR ve reklam çalışmalarının tümünde Heritage İstanbul Sponsorları olarak yer alacaksınız.

Heritage İstanbul 2020 katılımcıları, kültür mirasının sosyal sorumluluk kapsamında anılmasının farkındalığında, ülkemizden ve Avrupa’dan önemli markalar olacak. Ayrıca alanlarında öncü kurumlar, kültürel miras kavramının savunulmasının sanat ile eş değer olarak ele alınışına tanık olacaklar.

HERITAGE İSTANBUL’A SPONSOR OLMAK FİRMANIZA AYRICALIK KAZANDIRIR.

Heritage Sponsor