Fuara Ulaşım

ONLİNE BİLET KATILIMCI OLUN

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu Rumeli Salonu, iki katta toplam 7000 m2’yi bulan çok amaçlı kullanım alanıyla İstanbul Lütfi Kırdar’ın toplam kapasitesine büyük bir katkı sağlamış, aynı zamanda da İstanbul’a merkezi bir lokasyon da bu denli büyük bir etkinlik alanı kazandırmıştır. Kendi ayrı girişi olan Rumeli Salonu tek başına kullanılabileceği gibi ikinci bir girişle bağlandığı Ana Bina’yla birlikte de kullanılmaktadır.

Toplu taşıma araçları Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi bir çok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlamaktadır. Harbiye otobüs durağı, İstanbul Lütfi Kırdar’a yaklaşık 5 dakika yürüme mesafesindedir.

İstanbul Lütfi Kırdar’a metro ile de kolayca ulaşılabilir. M2 Hacıosman-Yenikapı metro hattı kullanılarak Osmanbey durağında inilebilir. Osmanbey metro durağı 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Metrobüs, özellikle Anadolu Yakası’ndan İstanbul Lütfi Kırdar’a gelmek isteyenler için çok avantajlı bir ulaşım alternatifidir. Metrobüsle Mecidiyeköy durağına ulaşmak için şu hatlar kullanılabilir: 34Z Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu 34A Zincirlikuyu-Avcılar

Havalimanlarından İstanbul Lütfi Kırdar’a taksi ile gelmek isteyenler için süre ve ücretler aşağıda yer almaktadır: İstanbul Havalimanı (Avrupa Yakası) 75-90 dakika / 120 TL Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 60 dakika / 100 TL *Belirtilen fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Dolmuş kısa mesafeli güzergahlar için uygun fiyatlı ve rahat bir ulaşım aracıdır. Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından kalkan dolmuşlar, Harbiye Caddesi’ne kadar yolcu taşımaktadır. Harbiye dolmuş durağı, İstanbul Lütfi Kırdar’a 5 dakika yürüme mesafesindedir.

İstanbul Havalimanı’ndan Havaist, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Havabus ile Taksim’e ulaşım sağlanmaktadır. Taksim metro istasyonundan M2 Hacıosman- Yenikapı metro hattı ile Osmanbey metro durağında inilerek İstanbul Lütfi Kırdar’a ulaşım sağlanmaktadır.